• 637550373826723561_por1.JPG
  • 637550373935943122_por.JPG
  • 637550374032881418_por2.JPG
  • 637550374126319880_por3.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Letní krajina

ID Aukce: 1998
Olej, plátno, 38 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

36 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 21:02:19

1 000 Kč

Účastníků: 10
Příhozů: 47

ISN52594 3600025.05.2021 20:57:19
ESO19876 3500025.05.2021 20:56:24
ISN52594 3400025.05.2021 20:56:17
ESO19876 3300025.05.2021 20:55:03
ISN52594 3200025.05.2021 20:54:56
ESO19876 3100025.05.2021 20:02:14
QAG48310 3000025.05.2021 20:02:14
ESO19876 2900025.05.2021 20:02:04
QAG48310 2800025.05.2021 19:39:46
ISN52594 2700025.05.2021 16:15:32
DDR46761 2600025.05.2021 16:15:00
ESO19876 2500025.05.2021 9:42:06
QAG48310 2400021.05.2021 13:39:14
ESO19876 2300021.05.2021 13:39:07
QAG48310 2200021.05.2021 13:38:43
ESO19876 2100021.05.2021 13:38:37
QAG48310 2000021.05.2021 13:30:52
ESO19876 1900021.05.2021 13:30:41
QAG48310 1800021.05.2021 13:30:41
ESO19876 1700021.05.2021 13:30:31
QAG48310 1600021.05.2021 13:30:31
ESO19876 1500021.05.2021 13:30:20
QAG48310 1400021.05.2021 13:30:20
ESO19876 1300021.05.2021 13:30:10
QAG48310 1200020.05.2021 16:45:42
ESO19876 1100020.05.2021 16:45:42
QAG48310 1000020.05.2021 16:45:32
ESO19876 950020.05.2021 16:45:32
QAG48310 900020.05.2021 16:45:21
ESO19876 850020.05.2021 16:45:21