Aukce Múza Kalvoda Alois
  • 637605553225140996_kal.JPG
  • 637605553871386768_kalvoda.jpg
  • 637605553339855459_kal1.JPG
  • 637605553426106119_kal2.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Múza

ID Aukce: 2000
Olej, plátno, fixované na kartonu, 36 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:00:00

5 000 Kč

EDT96024 7000030. 6. 2021 13:03:46