• 637605553225140996_kal.JPG
  • 637605553871386768_kalvoda.jpg
  • 637605553339855459_kal1.JPG
  • 637605553426106119_kal2.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Múza

ID Aukce: 2000
Olej, plátno, fixované na kartonu, 36 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:01:10

10 000 Kč

FUA74271 10000020.10.2021 18:56:10
EDT96024 9500020.10.2021 18:43:15
YPU69875 9000020.10.2021 18:36:06
EDT96024 8500020.10.2021 18:36:03
YPU69875 8000020.10.2021 18:33:31
CTF92097 7500006.10.2021 10:48:15
EDT96024 7000030.06.2021 13:03:46