Aukce Surrealist Giraffe Dalí Salvador
  • 637605557206990919_dal4.JPG
  • 637605556927605869_dal2.JPG
  • 637605557373870134_1624949377667.jpg
  • 637605557034012939_dal1.JPG
  • 637605557454964230_1624949390439.jpg
  • 637605557119794575_dal3.JPG
  • 637605557523090017_1624949402683.jpg

Dalí Salvador

*1904 +1989

Surrealist Giraffe

ID Aukce: 2001
Kresba tužkou, 43,2 cm x 38,1 cm. Signováno a datováno 1978 dole uprostřed. Zaskleno. Přiloženo potvrzení originality, Robert Descharnes, uvedeno v soupisu pod číslem D-1433/547. Přiloženo potvrzení originality, Albert Field.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

180 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:01:00

10 000 Kč