• 637605562267134739_kav2.JPG
  • 637605562437632529_kav.JPG
  • 637605562355573157_kav1.JPG
  • 637605562519351906_kavan.JPG

Z Vysočiny

ID Aukce: 2002
Olej, karton, 39 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1920. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

43 000 Kč

160 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:14:50

10 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 24

YLV19248 16000020.10.2021 19:09:50
VNG86164 15000020.10.2021 19:05:20
YLV19248 14000020.10.2021 19:00:33
UML64983 13000020.10.2021 18:59:41
DVH53689 12000020.10.2021 18:59:35
UML64983 11000020.10.2021 18:57:57
DVH53689 10000020.10.2021 18:57:50
UML64983 9500020.10.2021 18:57:36
DVH53689 9000020.10.2021 18:57:29
UML64983 8500020.10.2021 18:56:33
DVH53689 8000020.10.2021 18:56:29
UML64983 7500020.10.2021 18:38:42
YLV19248 7000020.10.2021 18:38:40
UML64983 6500020.10.2021 18:34:22
RDS65004 6000020.10.2021 18:34:12
UML64983 5500020.10.2021 17:07:54
SLY99907 5000020.10.2021 10:04:23
YLV19248 4900020.10.2021 10:04:18
SLY99907 4800020.10.2021 9:00:42
SLY99907 4700020.10.2021 9:00:29
XIB26969 4600018.10.2021 13:14:37
VNG86164 4500023.09.2021 22:50:46
ANE09962 4400020.08.2021 21:40:20
ZHH32830 4300019.07.2021 15:38:17