Aukce Z Vysočiny Kaván František
  • 637605562267134739_kav2.JPG
  • 637605562437632529_kav.JPG
  • 637605562355573157_kav1.JPG
  • 637605562519351906_kavan.JPG

Z Vysočiny

ID Aukce: 2002
Olej, karton, 39 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1920. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

43 000 Kč

45 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:02:00

1 000 Kč

VNG86164 4500023. 9. 2021 22:50:46
ANE09962 4400020. 8. 2021 21:40:20
ZHH32830 4300019. 7. 2021 15:38:17