• 637621402509238267_sch1.JPG
  • 637621402565332718_sch.JPG
  • 637621402614440564_sch3.JPG
  • 637621402675222322_sch4.JPG
  • 637621402780618913_sch6.JPG
  • 637621402727253941_sch5.JPG

Schikaneder Jakub

*1855 +1924

Potulný muzikant

ID Aukce: 2003
Kvaš, 41 cm x 56,5 cm, signováno a datováno 1884 vpravo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

250 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:03:00

10 000 Kč

Příhozů: 11

BLG72959 25000020.10.2021 18:51:13
BAA98230 24000020.10.2021 18:50:39
BLG72959 23000020.10.2021 18:50:37
BAA98230 22000020.10.2021 18:35:04
BLG72959 21000020.10.2021 18:28:14
BGU95594 20000020.10.2021 17:35:57
BLG72959 19000020.10.2021 17:26:10
ZXA77460 18000020.10.2021 17:16:45
BGU95594 17000020.10.2021 17:16:38
ZXA77460 16000026.08.2021 15:29:02
JRH07076 15000028.07.2021 9:30:31