Aukce Potulný muzikant Schikaneder Jakub
  • 637621402509238267_sch1.JPG
  • 637621402565332718_sch.JPG
  • 637621402614440564_sch3.JPG
  • 637621402675222322_sch4.JPG
  • 637621402780618913_sch6.JPG
  • 637621402727253941_sch5.JPG

Schikaneder Jakub

*1855 +1924

Potulný muzikant

ID Aukce: 2003
Kvaš, 41 cm x 56,5 cm, signováno a datováno 1884 vpravo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

160 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:03:00

10 000 Kč

ZXA77460 16000026. 8. 2021 15:29:02
JRH07076 15000028. 7. 2021 9:30:31