Aukce Prosluněný les Hudeček Antonín
  • 637605572025201953_hud1.JPG
  • 637605572291297621_hud3.JPG
  • 637605572124108693_hud.JPG
  • 637605572217078148_hud2.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Prosluněný les

ID Aukce: 2004
Olej, karton, 45 cm x 60,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:04:00

1 000 Kč

HJZ16203 200003. 7. 2021 21:06:27