Aukce Zimní břízy Porš Gustav
  • 637605575618271845_po2.JPG
  • 637605574454166416_po1.JPG
  • 637605575777335786_pors.JPG
  • 637605574614636136_po.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní břízy

ID Aukce: 2005
Olej, karton, 48 cm x 59 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:05:00

1 000 Kč

OKY81955 1900018. 7. 2021 11:28:34