Aukce Zimní břízy Porš Gustav

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní břízy

ID Aukce: 2005
Olej, karton, 48 cm x 59 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
19 000 Kč
34 000 Kč