Aukce Z Francouzské riviéry Slavíček Jan
  • 637605567619722345_sla.JPG
  • 637605567717695556_sla1.JPG
  • 637605567924322863_slavicek.JPG
  • 637605567817696319_sla2.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Z Francouzské riviéry

ID Aukce: 2006
Olej, plátno, 54 cm x 96 cm. Signováno vlevo dole. Posuzovaný obraz představuje jeden z bravurních výsledků Slavíčkova pobytu v Cagnes-sur-Mer na Azurovém pobřeží na jaře roku 1925. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:06:00

5 000 Kč

RDS66404 5000019. 7. 2021 15:38:28