Aukce Zimní říčka Ullmann Josef

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní říčka

ID Aukce: 2007
Olej, karton, 19 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
13 000 Kč