Aukce Zimní říčka Ullmann Josef
  • 637605582200582286_ull1.JPG
  • 637605582323407707_ull2.JPG
  • 637605582066987526_ull5.JPG
  • 637605582444970857_ull4.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní říčka

ID Aukce: 2007
Olej, karton, 19 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:07:00

1 000 Kč

UBQ31165 1000029. 6. 2021 15:24:53