Aukce V kovárně Bubeníček Ota
  • 637605583713589669_bub1.JPG
  • 637605583817496735_bub.JPG
  • 637605584089621054_bub2.JPG
  • 637605584245321701_bubenicek.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

V kovárně

ID Aukce: 2008
Olej, plátno, 45 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:08:00

1 000 Kč

SOF11997 1100028. 7. 2021 22:46:53
EMR35189 1000028. 7. 2021 13:35:19
SOF11997 950018. 7. 2021 12:03:19
XUV18100 900029. 6. 2021 15:27:00