Aukce Lávka na Okoři Lebeda Otakar
  • 637643748295381414_l4.JPG
  • 637643748394913151_l2.JPG
  • 637643748476546757_l1.JPG
  • 637643749109610858_l3.JPG

Lebeda Otakar

*1877 +1901

Lávka na Okoři

ID Aukce: 2010
Olej, plátno, 45 cm x 33,5 cm. Rok 1894. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Signatura ověřena akademickou malířkou Marií Beranovou. Dílo je vyžádáno na autorskou výstavu Otakara Lebedy v roce 2022. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

160 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:10:00

10 000 Kč

YWA17335 1600007. 9. 2021 23:01:11
DNT55994 15000012. 8. 2021 16:15:51