Aukce U chalupy Hůrka Otakar
  • 637605590267236322_hu1.JPG
  • 637605590364580824_hu.JPG
  • 637605590490206783_hu2.JPG
  • 637605590622879721_hurka1.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

U chalupy

ID Aukce: 2011
Olej, karton, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:11:00

1 000 Kč

YPL85226 1400012. 7. 2021 17:53:39