Aukce Krajina Kalvoda Alois
  • 637605592264424420_kal1.JPG
  • 637605592400988237_kalvoda.JPG
  • 637605592034559176_kal.JPG
  • 637605592153937806_kal2.JPG
  • 637605592520088933_kalvoda1.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

ID Aukce: 2012
Olej, karton, 20 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:12:00

1 000 Kč