Aukce At the suburb Saudek Jan
  • 637605599987937901_s9.JPG
  • 637605600100751314_s10.JPG
  • 637605600200760997_s11.JPG
  • 637605600542116827_s1.JPG
  • 637605600300848953_s12.JPG

Saudek Jan

*1935 +

At the suburb

ID Aukce: 2014
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,3 cm x 41,2 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:14:00

1 000 Kč

VOB01182 1200027. 8. 2021 21:19:02
OSD77976 1100022. 7. 2021 6:31:07
AWG03698 1000029. 6. 2021 15:14:20