Aukce Bashful Woman Saudek Jan
  • 637605601867307828_s7.JPG
  • 637605601984346197_s8.JPG
  • 637605602141748166_s2.JPG
  • 637605601685254638_6.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Bashful Woman

ID Aukce: 2015
Klasická černobílá fotografie, rozměr 36,2 cm x 36,5 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:15:00

1 000 Kč

BKM62417 1200027. 8. 2021 21:20:30
GKQ69618 1100022. 7. 2021 6:31:15
YXP42039 1000029. 6. 2021 17:33:23