Aukce Reunion Saudek Jan
  • 637605603517176535_s3.JPG
  • 637605603626092014_s4.JPG
  • 637605603761239107_s5.JPG
  • 637605603884666704_s.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Reunion

ID Aukce: 2016
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,6 cm x 23,8 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:16:00

500 Kč

YIR30167 850027. 8. 2021 21:20:54
YIR30167 800027. 8. 2021 21:20:50
KTA97203 750022. 7. 2021 6:31:21
PSI75497 700029. 6. 2021 17:26:19