Aukce Motiv z Francie Chittussi Antonín
  • 637663707332504894_chitt1.JPG
  • 637663707374156558_chitt2.JPG
  • 637663707290317068_chitt.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Motiv z Francie

ID Aukce: 2017
Olej, plátno, 33 cm x 41 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1882. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

160 000 Kč

160 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:17:00

10 000 Kč

HOS17982 1600006. 9. 2021 9:05:00