• 637692865542154380_ch.JPG
  • 637692865641735547_ch1.JPG
  • 637663707332504894_chitt1.JPG
  • 637663707374156558_chitt2.JPG
  • 637663707290317068_chitt.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Motiv z Francie

ID Aukce: 2017
Olej, plátno, 33 cm x 41 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1882. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

160 000 Kč

260 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:25:31

10 000 Kč

Příhozů: 11

HOS17982 26000020.10.2021 19:20:30
NBY59613 25000020.10.2021 19:20:03
HOS17982 24000020.10.2021 19:17:02
NBY59613 23000020.10.2021 19:16:41
HOS17982 22000020.10.2021 18:16:53
NBY59613 21000020.10.2021 17:24:54
HOS17982 20000020.10.2021 8:47:20
LZP39754 19000020.10.2021 8:12:46
HOS17982 18000006.10.2021 14:22:49
LZP39754 17000006.10.2021 10:49:08
HOS17982 16000006.09.2021 9:05:00