Aukce Zimní krajina Ullmann Josef
  • 637605613156012142_ul.JPG
  • 637605613366490026_ul3.JPG
  • 637605613029490838_ul1.JPG
  • 637605613249770379_ul2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní krajina

ID Aukce: 2019
Olej, karton, 26 cm x 33 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:19:00

1 000 Kč

BRB94933 110008. 7. 2021 19:50:47