Aukce Zasněná Haise Václav
  • 637605614945403332_ha.JPG
  • 637605615046966339_ha1.JPG
  • 637605615176655095_haise.JPG
  • 637605615275249339_1haise.JPG

Haise Václav

*1903 +1990

Zasněná

ID Aukce: 2020
Olej, plátno, 85 cm x 65 cm. Signováno vpravo nahoře. Vystavováno v roce 1946.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:20:00

1 000 Kč

MSQ74485 1000019. 7. 2021 15:38:39