Aukce Zátiší Bělocvětov Andrej
  • 637605632148174801_be1.JPG
  • 637605636277507136_be3.JPG
  • 637605632239278814_be.JPG
  • 637605632326317380_be2.JPG

Bělocvětov Andrej

*1923 +1997

ID Aukce: 2022
Olej, plátno, 38 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1946 vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:22:00

500 Kč

JPY96896 700018. 7. 2021 16:47:17