• 637605642613285921_li1.JPG
  • 637605642722505535_li.JPG
  • 637605642855546586_libal.JPG

Líbal František

*1896 +1974

Lužnice u Staré Hlíny

ID Aukce: 2025
Olej, karton, 24 cm x 33 cm. Nesignováno, na zadní straně štítek autora.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:42:14

1 000 Kč

Příhozů: 15

TXN44892 1800020.10.2021 19:37:13
PRJ33712 1700020.10.2021 19:36:57
TXN44892 1600020.10.2021 19:36:45
PRJ33712 1500020.10.2021 19:36:29
TXN44892 1400020.10.2021 19:32:06
PRJ33712 1300020.10.2021 19:31:55
TXN44892 1200020.10.2021 19:27:35
PRJ33712 1100020.10.2021 19:27:17
TXN44892 1000020.10.2021 19:23:01
EZW77886 950020.10.2021 19:22:43
TXN44892 900020.10.2021 19:22:35
EZW77886 850020.10.2021 19:22:12
TXN44892 800020.10.2021 19:22:06
EZW77886 750020.10.2021 19:21:31
TXN44892 700020.10.2021 19:19:24