Aukce Lužnice u Staré Hlíny Líbal František
  • 637605642613285921_li1.JPG
  • 637605642722505535_li.JPG
  • 637605642855546586_libal.JPG

Líbal František

*1896 +1974

Lužnice u Staré Hlíny

ID Aukce: 2025
Olej, karton, 24 cm x 33 cm. Nesignováno, na zadní straně štítek autora.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:25:00

500 Kč