Aukce Krajina Sedláček Vojtěch
  • 637605645633851627_sed.JPG
  • 637605645749483653_sed2.JPG
  • 637605645863859794_sedlacek.JPG
  • 637605646059936749_ed1.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

ID Aukce: 2026
Olej, karton, 20 cm x 29 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:26:00

500 Kč

BDE02056 800027. 7. 2021 14:42:57