• 637605647483342934_cila.JPG
  • 637605647378498378_cila1.JPG
  • 637605647573656119_cila2.JPG
  • 637605647672094326_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Hřiby

ID Aukce: 2027
Olej, sololit, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:33:25

1 000 Kč

Příhozů: 11

QCX79549 1000020.10.2021 19:28:25
VVV39012 950020.10.2021 19:28:17
QCX79549 900020.10.2021 19:27:33
VVV39012 850020.10.2021 19:27:23
QCX79549 800020.10.2021 19:26:52
VVV39012 750020.10.2021 19:26:44
QCX79549 700020.10.2021 11:11:04
QCX79549 650012.10.2021 8:53:12
XLC76699 600015.09.2021 11:55:51
QCX79549 550018.07.2021 16:48:05
ZDM59805 500001.07.2021 17:06:08