Aukce Hřiby Číla Otakar
  • 637605647483342934_cila.JPG
  • 637605647378498378_cila1.JPG
  • 637605647573656119_cila2.JPG
  • 637605647672094326_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Hřiby

ID Aukce: 2027
Olej, sololit, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:27:00

500 Kč

XLC76699 600015. 9. 2021 11:55:51
QCX79549 550018. 7. 2021 16:48:05
ZDM59805 50001. 7. 2021 17:06:08