Aukce Lesní cesta Nejedlý Otakar

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Lesní cesta

ID Aukce: 2028
Olej, karton, 28 cm x 33 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč