Aukce Lesní cesta Nejedlý Otakar
  • 637605655110450633_ne.JPG
  • 637605654977127583_ne1.JPG
  • 637605655219045164_nejedly.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Lesní cesta

ID Aukce: 2028
Olej, karton, 28 cm x 33 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:28:00

1 000 Kč