• 637605696701229541_krc.JPG
  • 637605696952596738_krc1.JPG
  • 637605697221198829_krc2.JPG
  • 637605697378121949_krcil.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Pivoňky

ID Aukce: 2037
Olej, sololit, 65 cm x 46 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 900 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:45:10

100 Kč

SMB26912 290020.10.2021 19:40:10
WGB66087 280020.10.2021 19:40:03
SMB26912 270020.10.2021 19:36:23
WGB66087 250020.10.2021 18:15:15