• 636098358585564566_marvanek1.JPG
  • 636098358274147531_1marvanek.JPG
  • 636098358414464521_marvanek.JPG
  • 636098358714631400_marvanek3.JPG
  • 636098358844635560_marvanek4.JPG

Marvánek Otakar

*1884 +1921

Kytice s pohárem

ID Aukce: 204
Olej, plátno, fixované na kartonu, 33 x 25,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:00:00

5 000 Kč