Aukce Kostel Kuba Ludvík

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Kostel

ID Aukce: 2044
Olej, plátno, 40 cm x 28 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Na zadní straně přípis s ověřením.

Vyvolávací cena
29 000 Kč
29 000 Kč