• 637612606183096553_d1.JPG
  • 637612606494107566_d2.JPG
  • 637612606570378203_d3.JPG
  • 637612606634910207_d4.JPG
  • 637612606417048515_d.JPG

Dalí Salvador

*1904 +1989

Med je sladší než krev

ID Aukce: 2053
Litografie, ruční papír, velikost listu 65 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:56:29

100 Kč

SFX52687 300020.10.2021 19:51:29
ZSN15991 290020.10.2021 19:51:23
SFX52687 280020.10.2021 19:51:21
ZSN15991 270019.10.2021 21:32:38
TBW41157 260019.10.2021 21:32:30
ZSN15991 250006.09.2021 14:15:40
ZSN15991 200006.09.2021 14:15:26