Aukce Kytice Pavlík Václav
  • 636197556917080918_pavlik1.JPG
  • 636197557151455918_pavlik2.JPG
  • 636197557019893418_pavlik.JPG
  • 636197557250205459_pavlik3.JPG

Pavlík Václav

*1901 +1966

Kytice

ID Aukce: 206
Olej, karton, 64,5 x 49,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 31. 1. 2017 20:02:00

100 Kč