• 637614155590973908_1.JPG
  • 637614155698320603_2.JPG
  • 637614155784594410_3.JPG
  • 637614155862095007_4.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Cesta k lesu

ID Aukce: 2062
Olej, plátno, fixované na kartounu, 42 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:02:00

1 000 Kč

Příhozů: 13

FSC18377 3200020.10.2021 19:00:22
PVU21891 3100020.10.2021 19:00:12
FSC18377 3000020.10.2021 18:58:59
PVU21891 2900020.10.2021 18:58:49
FSC18377 2800020.10.2021 18:56:02
XTN13713 2700020.10.2021 18:55:56
FSC18377 2600020.10.2021 18:44:45
PVU21891 2500020.10.2021 18:44:45
FSC18377 2400020.10.2021 18:44:35
PVU21891 2300020.10.2021 18:44:34
FSC18377 2200020.10.2021 18:44:24
PVU21891 2100020.10.2021 6:09:57
MCV15410 2000019.07.2021 15:39:25