• 637621412114708894_hla1.JPG
  • 637621412153651225_hla.JPG
  • 637621412199901812_hla2.JPG
  • 637621412246085847_hla3.JPG

Hladík František

*1887 +1944

Odpočinek

ID Aukce: 2065
Olej, plátno, 75 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:18:11

1 000 Kč

Příhozů: 10

JGZ11357 4000020.10.2021 20:13:11
XLU20995 3900020.10.2021 20:13:03
JGZ11357 3800020.10.2021 20:10:57
XLU20995 3700020.10.2021 20:10:55
JGZ11357 3600020.10.2021 20:08:03
XLU20995 3500020.10.2021 20:07:55
JGZ11357 3400020.10.2021 20:04:36
XLU20995 3300020.10.2021 20:04:34
JGZ11357 3200020.10.2021 18:45:26
LAY84052 3100017.10.2021 23:53:40