• 637621419269042786_b1.JPG
  • 637621419326334875_b.JPG
  • 637621419364540602_b2.JPG
  • 637621419395478104_b3.JPG

Březina Václav

*1862 +1906

V lese

ID Aukce: 2069
Olej, plátno, fixované na kartonu, 41 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

34 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:09:00

5 000 Kč

Příhozů: 18

AZF11563 5500020.10.2021 18:47:21
EJG81339 5000020.10.2021 18:47:11
AZF11563 4900020.10.2021 18:47:11
EJG81339 4800020.10.2021 18:47:01
AZF11563 4700020.10.2021 18:47:01
EJG81339 4600020.10.2021 18:46:50
AZF11563 4500020.10.2021 18:46:50
EJG81339 4400020.10.2021 18:46:40
AZF11563 4300020.10.2021 18:46:40
EJG81339 4200020.10.2021 18:46:29
AZF11563 4100020.10.2021 18:46:29
EJG81339 4000020.10.2021 18:46:19
AZF11563 3900020.10.2021 18:46:19
EJG81339 3800020.10.2021 18:46:08
AZF11563 3700020.10.2021 14:15:14
IPM96362 3600020.10.2021 14:15:06
AZF11563 3500020.10.2021 8:16:37
IPM96362 3400020.10.2021 6:09:07