• 637621426144944755_str2.JPG
  • 637621426068717581_str1.JPG
  • 637621426105610614_str.JPG
  • 637621426183543421_str3.JPG

Stroff Karel

*1881 +1929

Sedící dáma

ID Aukce: 2074
Olej, karton, 40 cm x 24,5 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:14:00

500 Kč