• 637621438834734034_hil.JPG
  • 637621438882195643_hil2.JPG
  • 637621438923133729_hil1.JPG
  • 637621438960171250_hil3.JPG

Hilbert Josef

*1821 +1897

Gotická klenba

ID Aukce: 2078
Kombinovaná technika, 56 cm x 46 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:18:00

500 Kč

KXO80396 600020.10.2021 20:11:13