• 637621439974339203_mad1.JPG
  • 637621440038659756_mad.JPG
  • 637621440120603769_mad2.JPG
  • 637621440172791668_mad3.JPG

Nečitelně signováno

U moře

ID Aukce: 2079
Olej, plátno, 59 cm x 79 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:19:00

500 Kč

AUU17776 700020.10.2021 17:33:58