• 637628309201300854_do3.JPG
  • 637628309119737733_do.JPG
  • 637628309166300602_do2.JPG
  • 637628309074737648_do1.JPG

Doubek František Bohumil

*1865 +1952

Akt

ID Aukce: 2086
Olej, plátno, fixované na kartonu, 56 cm x 39 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1910. Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:26:00

1 000 Kč