Aukce Idyla Schlosser Robert

Schlosser Robert

*1880 +1943

Idyla

ID Aukce: 2088
Kombinovaná technika, 55 cm x 37 cm. Signováno a datováno 1912 vpravo dole. Zaskleno. Sklo v jednom místě prasklé. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 500 Kč