• 637628319260057006_th2.JPG
  • 637628319142018336_th.JPG
  • 637628319204587843_th1.JPG
  • 637628319318691146_th3.JPG

Thain Ján

*1885 +1953

Unavený Kosec

ID Aukce: 2091
Olej, karton, 48 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně přípis. Vystavováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:31:00

500 Kč

LQL99325 500026.07.2021 11:49:12