• 637628335336933898_be2.JPG
  • 637628335381465231_be3.JPG
  • 637628335209400012_be1.JPG
  • 637628335280995904_be.JPG

Berkes Antal

*1874 +1938

Motiv z Budapešti

ID Aukce: 2096
Olej, plátno, fixované na kartonu, 41 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:36:00

500 Kč