• 637628943031695062_r1.JPG
  • 637628943113117853_r2.JPG
  • 637628943180161896_r.JPG

Rytíř Václav

*1889 +1943

Strašidlo

ID Aukce: 2102
Kombinovaná technika, 17 cm x 22 cm. Signováno a datováno 1922 vlevo dole. Nerámováno. Místy lehce poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:42:00

100 Kč