• 637628944166396950_s.JPG
  • 637628944260010601_s1.JPG

Slavíček Antonín Václav

*1895 +1938

Chléb života

ID Aukce: 2103
Kombinovaná technika, 15 cm x 21,5 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:43:00

100 Kč

VXY97339 100025.08.2021 21:48:43