• 637629788230292841_2.JPG
  • 637629789584113188_1.JPG
  • 637629789668020080_3.JPG
  • 637629789745208172_4.JPG
  • 637629789826634479_5.JPG
  • 637629789954449923_6.JPG
  • 637629790049138152_8.JPG

Horejc Jaroslav

*1886 +1983

Orfeus

ID Aukce: 2105
Polychromovaná sádra, mosaz, výška 75,5 cm. Signováno a datováno 1916 dole na podstavci. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:52:36

5 000 Kč

Příhozů: 22

YKE04598 5500020.10.2021 20:47:36
GJR92977 5000020.10.2021 20:47:01
YKE04598 4900020.10.2021 20:46:51
GJR92977 4800020.10.2021 20:46:51
YKE04598 4700020.10.2021 20:46:41
GJR92977 4600020.10.2021 20:45:39
YKE04598 4500020.10.2021 20:45:29
GJR92977 4400020.10.2021 20:45:29
YKE04598 4300020.10.2021 20:45:19
GJR92977 4200020.10.2021 20:45:19
YKE04598 4100020.10.2021 20:45:08
GJR92977 4000020.10.2021 20:45:08
YKE04598 3900020.10.2021 20:44:58
GJR92977 3800020.10.2021 20:44:58
YKE04598 3700020.10.2021 20:44:48
GJR92977 3600020.10.2021 20:44:48
YKE04598 3500020.10.2021 20:44:37
GJR92977 3400020.10.2021 20:44:37
YKE04598 3300020.10.2021 20:44:27
GJR92977 3200020.10.2021 20:44:06
YKE04598 3100020.10.2021 20:44:01
GJR92977 3000028.07.2021 9:36:13