Aukce Na Metuji Sitte Jindřich
  • 637642861012353129_si1.JPG
  • 637642861304074099_si3.JPG
  • 637642861394132286_si4.JPG
  • 637642861117197688_si.JPG
  • 637642861211416871_si2.JPG

Sitte Jindřich

*1888 +1951

Na Metuji

ID Aukce: 2110
Olej, karton, 44,5 cm x 60,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 20:50:00

500 Kč

LDG64825 600020. 10. 2021 8:18:00