Aukce Žena s kytarou Jiroudek František
  • 637642863230516397_ji1.JPG
  • 637642863333859935_ji.JPG
  • 637642863443547991_ji2.JPG
  • 637642863530267662_ji3.JPG

Jiroudek František

*1914 +1991

Žena s kytarou

ID Aukce: 2111
Olej, karton, 49 cm x 62 cm. Nesignováno. Oboustranná malba ( na zadní straně portrét pí. Horníkové ). Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Konzultováno s akademickým malířem Ivanem Exnerem.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 20:51:00

1 000 Kč

NWL85327 1700020. 10. 2021 19:20:37
FHZ19344 1600020. 10. 2021 18:59:10
NWL85327 1500020. 10. 2021 18:59:07
FHZ19344 140006. 10. 2021 10:51:55