Aukce Krajina s duhou Wagner Karl
  • 637642867385515843_wa1.JPG
  • 637642867482914741_wa.JPG
  • 637642867577915389_wa2.JPG
  • 637642867674634691_wa3.JPG

Wagner Karl

*1877 +1966

Krajina s duhou

ID Aukce: 2112
Olej, plátno, 66 cm x 77 cm. Signováno a datováno 1932 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 20:52:00

100 Kč

BFY09245 400012. 10. 2021 9:09:07