• 637642868757551074_wa9.JPG
  • 637642869863114510_wa10.JPG
  • 637642869964856755_wa11.JPG
  • 637642869778113610_wa8.JPG

Wagner Karl

*1877 +1966

Na návsi

ID Aukce: 2113
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1932 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:53:00

100 Kč