• 637642871361296035_wa6.JPG
  • 637642871447262290_wa7.JPG
  • 637642871166450527_wa5.JPG
  • 637642871265982786_wa4.JPG

Wagner Karl

*1877 +1966

Na ulici

ID Aukce: 2114
Olej, deska, 44 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1932 vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:54:00

100 Kč