Aukce Krajina Lauterbach Julius
  • 637642875430143959_la1.JPG
  • 637642875825964992_la2.JPG
  • 637642875910288447_la3.JPG
  • 637642875528959927_la.JPG

Lauterbach Julius

*1873 +1939

ID Aukce: 2116
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Rám silně poškozen.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 20:56:00

100 Kč

ZDX01566 250020. 10. 2021 19:57:25