Aukce Děvče z Tasova Mandel Cyril

Mandel Cyril

*1873 +1907

Děvče z Tasova

ID Aukce: 2117
Olej, plátno, 43 cm x 28 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
7 000 Kč
65 000 Kč