Aukce Děvče z Tasova Mandel Cyril
  • 637642876926590620_ma1.JPG
  • 637642877120227748_ma2.JPG
  • 637642877206978829_ma3.JPG
  • 637642877303073274_ma4.JPG
  • 637642877026760052_ma.JPG

Mandel Cyril

*1873 +1907

Děvče z Tasova

ID Aukce: 2117
Olej, plátno, 43 cm x 28 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:14:41

5 000 Kč

Příhozů: 50

ZLG88201 6500020. 10. 2021 21:09:40
WQT89225 6000020. 10. 2021 21:09:23
ZLG88201 5500020. 10. 2021 21:06:54
WQT89225 5000020. 10. 2021 21:06:38
ZLG88201 4900020. 10. 2021 21:06:35
WQT89225 4800020. 10. 2021 21:06:17
ZLG88201 4700020. 10. 2021 21:06:13
WQT89225 4600020. 10. 2021 21:05:36
ZLG88201 4500020. 10. 2021 21:04:26
WQT89225 4400020. 10. 2021 21:03:24
ZLG88201 4300020. 10. 2021 21:03:17
WQT89225 4200020. 10. 2021 21:03:03
ZLG88201 4100020. 10. 2021 21:01:56
WQT89225 4000020. 10. 2021 21:01:31
ZLG88201 3900020. 10. 2021 21:01:27
WQT89225 3800020. 10. 2021 21:00:40
ZLG88201 3700020. 10. 2021 21:00:37
WQT89225 3600020. 10. 2021 20:59:59
ZLG88201 3500020. 10. 2021 20:58:52
WQT89225 3400020. 10. 2021 20:58:37
ASR51950 3300020. 10. 2021 20:58:31
WQT89225 3200020. 10. 2021 20:57:25
ASR51950 3100020. 10. 2021 20:57:19
WQT89225 3000020. 10. 2021 20:56:14
ZLG88201 2900020. 10. 2021 20:56:11
WQT89225 2800020. 10. 2021 20:53:30
ZLG88201 2700020. 10. 2021 20:49:34
LZZ03955 2600020. 10. 2021 15:14:54
SQT88152 2500020. 10. 2021 15:14:30
LZZ03955 2400020. 10. 2021 15:14:30